Рейтинг: найпотужніші позашляховики у світі

10 місце

Ford Explorer

Ford Explorer

Один з найшвидших американських важкоатлетів – позашляховик Ford Explorer – на 10 місці нашого рейтингу. Він оснащений 4,5-літровим V6, у розпорядженні якого 365 кінських сил. З таким оснащенням позашляховик набирає першу сотню за 6,4 секунд.

9 місце

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Всього 16 кінських сил вистачило позашляховику Тойота Ленд Крузер, щоб вирватися вперед в рейтингу найпотужніших позашляховиків. Японець оснащений 5,7-літровим V8 на 281 кінську силу. Незважаючи на більший табун коней, Land Cruiser, все-таки, трохи повільніше, ніж вищезгаданий Explorer – першу сотню він набере за 10,5 секунд.

8 місце

Porsche Macan

Porsche Macan

Дітище легендарного автовиробника, що спеціалізується на створенні спорткарів, кросовер Порше Макан укомплектований 3,6-літровим мотором V6. Під капотом – 400 коней. З таким оснащенням SUV здатний набрати першу сотню всього за 5,8 секунд.

7 місце

Cadillac Escalade

Cadillac Escalade

Cadillac Escalade – улюбленець уряду США. Він почесний автомобіль автопарку Білого Дому, куди він потрапив не лише за презентабельний зовнішній вигляд і комфорт. Цей позашляховик ще і неймовірно потужний. Під капотом гіганта знаходиться 420 кінських сил, які забезпечує 6,2-літровий V8. Прискорення з місця до 100 км/год у позашляховика займе близько 7 секунд.

6 місце

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Ще один представник легендарного виробника Порше – перший SUV марки Cayenne – знаходиться на 6 місці рейтингу. Німецький бренд не міг не оснастити своє творіння малопотужним мотором і подарував йому 440 кінських сил, які забезпечує 3,6-літровий V6. На те, щоб побачити, як стрілка спідометра добігає з 0 до 100 км/год знадобиться всього 5,8 секунд.

5 місце

BMW X6

БМВ X6

Гордість баварського автовиробника БМВ X6 має під собою 445 кінських сил. Таку потужність забезпечує 4,4-літровий V8. Власники машини прекрасно знають, що позашляховик здатний набрати першу сотню за 6,7 секунд.

4 місце

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

Ще один американець, який примушує трепетати багатьох, коли мова заходить про потужність двигуна. Новий Джип має під капотом двигун знаменитого сімейства HEMI, об’ємом 6,4 літра і структурою V8. Віддача агрегату становить 470 кінських сил, що дозволяює набирати першу сотню за 10 секунд.

3 місце

Land Rover Range Rover

Land Rover Range Rover

Одна з найзнаменитіших компаній з виробництва позашляховиків – Land Rover – ніколи не скупилася на потужність для своїх творінь. Так, модель Range Rover нового покоління отримав в розпорядження 510 кінських сил. Таку потужність забезпечує 5,0-літровий V8. На такому автомобілі ви можете розігнатися з місця до сотні всього за 5,4 секунд.

2 місце

Mercedes-Benz GL-Class

Mercedes-Benz GL-Class

Не так давно компанія Мерседес вивела на ринок позашляховик GL-Class. “В люди” машину відпустили неабияк “зарядженою”. Так. Без втручання тюнерів AMG, машина має під собою 550 кінських сил, які забезпечуються 5,5-літровим V8. Заявлений автовиробником час розгону з місця до сотні – 4,9 секунди.

1 місце

BMW X5/X6 M (2016 модельного року)

BMW X5/X6 M

Різні моделі, але об’єднані одним двигуном, п’ятий і шостий “ікс” влаштувалися на першому місці рейтингу. Під капотом у них 567 кінських сил, які забезпечуються 4,4-літровим V8. Як стверджує баварський автовиробник, BMW X5 і X6 мають рівні динамічні характеристики і можуть набрати першу сотню за 4,2 секунди.