Головна Новини Престижну нагороду Red Dot Design Award 2023 отримала електрична вантажівка MAN
Новини

Престижну нагороду Red Dot Design Award 2023 отримала електрична вантажівка MAN

6 Липня 2023 84

Вантажівку оцінили журі з 43 експертів, вона отримала приз за найкращий дизайн. Важковоз надійде у продаж у 2024 році.

Офіційна церемонія нагородження відбулася 19 червня. У конкурсі взяли участь понад 20 тис. товарів із 60 країн, які оцінювалися у 51 категорії. Серед членів журі були міжнародні дизайнерські компанії.

Те, що MAN eTruck переміг у категорії “комерційні автомобілі”, вважають виробники, є певним кроком уперед на шляху до майбутнього транспорту без викидів CO2.

«Ця престижна нагорода за дизайн нашого нового eTruck, який з 2024 року виїде на далекомагістральні перевезення, забезпечує додаткову мотивацію для команди у міру того, як наближається останній етап перед виходом на ринок.

Новий MAN eTruck є яскравим прикладом переходу наших клієнтів до електромобільності, як з технічного, так і з естетичного погляду», – каже Фрідріх Бауманн, директор з продажу та рішень для клієнтів MAN Truck & Bus.

Зокрема, журі вразило забарвлення кузова. Матовий сірий колір контрастував з яскравим червоно-оранжевим кольором решітки радіатора. Дизайнери описали цей ефект як «транспортний засіб віддавав енергію, яка приводить його в рух».

Дизайн кабіни також був високо оцінений. Відомо, що дизайнери MAN надихалися гірськими масивами між Цугшпітце та Мюнхеном біля штаб-квартири MAN, щоб створити багатокутний геометричний візерунок.

Поділитися
Подібні публікації