Головна Новини Mercedes-Benz Trucks провела успішні тести eActros 600 в спекотних умовах
Новини

Mercedes-Benz Trucks провела успішні тести eActros 600 в спекотних умовах

5 Вересня 2023 179

Компанія Mercedes-Benz Trucks повідомляє, що успішно завершила літні випробування електромобіля eActros 600 з акумуляторною батареєю для перевезень на далекі відстані.

Протягом близько п’яти тижнів, інженери випробовували цю електричну вантажівку в екстремальних температурних умовах, коли термометр піднімався до 44 градусів Цельсія в регіоні Андалусія на півдні Іспанії.

Випробування охоплювали широкий спектр параметрів, включаючи функціональність системи кондиціонування повітря при високих температурах, продуктивність електричної трансмісії та терморегулювання акумулятора. Також проводили вимірювання під час заряджання на станціях швидкого заряджання.

Після успішного завершення цих випробувань, прототип вантажівки здійснив екскурсійний маршрут довжиною понад 2 тисячі кілометрів, пройшовши від Гранади через Валенсію, Барселону, Монпельє і Ліон, і повернувся до центру розробки та тестування Mercedes-Benz Trucks у Верт-на-Рейні.

“Починаючи з минулого року, ми суворо тестуємо eActros 600.

Після зимових випробувань у Фінляндії при мінусових температурах до -25 градусів за Цельсієм та початкових випробувань на дорогах загального користування, електровантажівка успішно справилася із складними випробуваннями за температур вище +40 градусів Цельсія в Іспанії.

eActros 600 продемонстрував свою надійність. Наступним кроком будуть реальні випробування з нашими клієнтами,” – заявив Конрад Гетц, заступник керівника відділу глобального тестування Mercedes-Benz Trucks.

У eActros 600 є три акумуляторних блоки, які забезпечують загальну потужність понад 600 кВт у серійному виробництві. Два електродвигуни, включені у нову електронну ось, постійно надають потужність 400 кВт та можуть використовувати пікову потужність понад 600 кВт.

Крім того, Mercedes-Benz Trucks планує випускати жорсткі варіації eActros 600 після його виходу на ринок, що відкриє широкі можливості для клієнтів використовувати повністю електричний транспорт.

Компанія Mercedes-Benz Trucks підкреслює, що eActros 600 був розроблений з урахуванням тих самих стандартів довговічності, як і звичайна вантажівка Actros для далеких перевезень. Це означає, що автомобіль спроектований для проходження понад 1,2 мільйонів кілометрів за десять років.

Розробники Mercedes-Benz Trucks розглядають можливість заряджання акумуляторів серійних eActros 600 від 20% до 80% всього за 30 хвилин на зарядній станції з потужністю близько одного мегавата.

Прем’єра eActros 600 запланована на 10 жовтня, а серійне виробництво планується розпочати у 2024 році.

Поділитися
Подібні публікації