Головна Новини MAN запускає нову версію TGX Efficient Performance
Новини

MAN запускає нову версію TGX Efficient Performance

12 Грудня 2023 440

Завдяки новій версії Efficient Performance MAN TGX для національних і міжміських перевезень робить наступний крок у напрямку обмеження споживання палива.

На додаток до цілеспрямованих коригувань трансмісії та аеродинамічної оптимізації, використання передбачуваних систем допомоги водієві також забезпечує додаткову ефективність.

Завдяки TGX Efficient Performance MAN представляє візитну картку, яку неможливо пропустити, коли справа стосується ефективності. MAN поєднує фізичні аеродинамічні та механічні деталі з розумною обчислювальною потужністю численних систем допомоги водієві для максимальної економії палива.

Спойлер на даху, бічні крила кабіни та борти шасі не лише забезпечують ще кращу аеродинаміку, але й сприяють вражаючій зовнішності MAN TGX Efficient Performance на дорозі. Тонкі камери MAN OptiView, цифрова система заміни дзеркал, яка також усуває сліпі зони, демонструють, що хороші аеродинамічні властивості та високий рівень безпеки можуть ідеально поєднуватися. Шини з позначкою A з низьким опором кочення також сприяють зниженню споживання.

Оптимізована трансмісія
MAN TGX Efficient Performance має дизельний двигун потужністю 382 кВт/520 к.с. і максимальним крутним моментом 2500 Нм. Це джерело живлення відповідає стандарту викидів Euro 6e і пов’язане з трансмісією Direct Drive і задньою віссю з передавальним числом 2,31.

Двигун використовує динамічне регулювання крутного моменту. Це означає, що вантажівка автоматично вибирає діапазон швидкостей, у якому двигун працює максимально ефективно, виходячи з поточних умов.

MAN EfficientCruise разом із Predictive Drive та MAN EfficientRoll
MAN Efficient Performance має різноманітні інтелектуальні функції. MAN EfficientCruise використовує дані GPS. Система дивиться на три кілометри вперед і тому бачить схили та спуски на маршруті.

На основі цього система розраховує найбільш ефективний спосіб водіння, що досягається шляхом цілеспрямованого вибору передач. Водій може сам вибрати бажану швидкість. Завдяки чотирьом рівням ECO ви також можете вибрати власний вибір швидкості.

При найменшому відхиленні від встановленої швидкості ECO 1 особливо підходить для використання в інтенсивному русі або в поганих погодних умовах. ECO 4 допускає найбільше відхилення в ситуаціях малого руху на автомагістралях і провінційних дорогах.

Розумна система вгору і вниз
MAN PredictiveDrive є ідеальним доповненням до MAN EfficientCruise. Під час наближення до схилів і похилих ділянок і враховуючи умови ця система зважує можливу швидкість і стратегії перемикання передач, щоб остаточно вибрати найбільш економний варіант.

На практиці це зазвичай означає, що TGX Efficient Performance коротко прискорюється перед схилом. Це дозволяє раннє перемикання на нижчу передачу на цьому схилі.

При цьому залишається достатня потужність. І MAN PredictiveDrive, і MAN EfficientCruise активні приблизно з 30 км/год навіть без увімкненого круїз-контролю. Разом ці системи забезпечують нижче споживання та значно кращі ходові характеристики на дорогах з перепадами висоти.

EfficientRoll
MAN EfficientRoll сприяє ще більшій економії пального. На пологих схилах ця система автоматично перемикає коробку передач у N (нейтральне положення). Тоді MAN TGX Efficient Performance втрачає менше швидкості, ніж з увімкненою передачею.

Цей рух накатом, який також називають «вітрильним рухом», означає, що двигун має менше обертів (550 обертів на хвилину замість постійних 600 обертів на хвилину). Це означає подальше скорочення споживання.

Також для інших моделей MAN TGX
Ефективність систем допомоги водієві також стосується інших моделей MAN TGX. Ці функції можна вибрати й активувати лише кількома клацаннями миші через платформу RIO від MAN DigitalServices.

Окрім послуг для економного водіння, таких як MAN EfficientCruise Drive і MAN EfficientRoll, пропозиція також включає інтелектуальні рішення для локалізації транспортного засобу, управління технічним обслуговуванням і ремонтом, а також управління тахографом і часом.

Поділитися
Подібні публікації