Головна Новини MAAT запускає першу електричну вантажівку для екологічного регіонального транспорту
Новини

MAAT запускає першу електричну вантажівку для екологічного регіонального транспорту

1 Лютого 2024 151

MAAT Transport з гордістю оголошує про випуск своєї першої електричної вантажівки Volvo Trucks FHE 4X2T, оснащеної вражаючою батареєю на 540 кВт-год. Ця інноваційна розробка знаменує важливий момент у переході MAAT Transport до більш екологічної моделі логістики.

Нова електрична вантажівка Volvo спеціально розроблена для ефективних регіональних перевезень і стане ключовим компонентом логістичних операцій MAAT.

Важливий етап
«Представлення цієї електричної вантажівки є важливою віхою для нашої компанії та великим кроком вперед у нашій прихильності до сталого розвитку», — говорить Ар’ян Маат, генеральний директор MAAT.

«Завдяки Volvo FHE 4X2T ми можемо значно зменшити наш вплив на навколишнє середовище, водночас пропонуючи нашим клієнтам високоякісне обслуговування, якого вони очікують від нас».

Ця зміна також позитивно впливає на регіональний імідж місцевих жителів. З цією новою вантажівкою немає викидів CO2 і шумового забруднення в прилеглих житлових районах.

Ця «безшумна потужність» живиться від вдосконаленої електричної батареї, яка встановлює новий стандарт екологічності в транспортному сегменті. Крім того, вантажівка постачається з повним акумулятором через зарядну станцію у співпраці з Shell Recharge, що гарантує, що автомобіль завжди готовий до наступної подорожі.

Прогресивний

Цим кроком MAAT підкреслює свою прихильність до інновацій та сталого розвитку, продовжуючи прагнути надавати чудові логістичні рішення. Ця ініціатива не тільки підкреслює безперервне зростання компанії до більш екологічного майбутнього, але й зміцнює її позиції як прогресивного гравця в транспортному секторі.

Поділитися
Подібні публікації