Головна Новини Латвія має намір розвивати логістику з Україною
Новини

Латвія має намір розвивати логістику з Україною

23 Березня 2023 132

Латвія та Україна мають намір разом розвивати логістичні шляхи. Це було озвучено прем’єр міністром Денисом Шмигальом 16 березня після зустрічі в Києві з латвійським прем’єр – міністром Кріш’янісом Каріньшем.

Обидві країни планують продовжувати співпрацю над подальшим розвитком і зміцненням торгівельно – економічних відносин, а також реалізацію проєкту розвитку логістики.

На зустрічі прем’єр міністри обох держав домовилися про продовження роботи Міжурядової українсько – латвійської комісії з питань промислового, економічного та науково-технічного співробітництва. Засідання комісії планується провести в найближчі терміни.

Прем’єр міністр України на спільному брифінгу зазначив, що наша держава як у межах Комісії так і найвищому політичному рівні має велику зацікавленість у реалізації проєкту розвитку логістичних шляхів.

“Україна є частиною європейської системи логістичних шляхів TEN-T. Наші логістичні коридори нанесені на індикативні карти ЄС. Це відкриває перед нами можливість спільно з Латвією, іншими балтійськими країнами та Польщею працювати над новими логістичними шляхами й напрямками. Переконаний, що нова логістика з півночі на південь, з півдня на північ є перспективою для багатосторонньої кооперації та зміни логістики на європейському континенті”, — повідомив Прем’єр-міністр України.

Окрім того, Латвія робить чималий вклад у відновлення інфраструктури Чернігівської області. За енергетичне обладнання, яке було надано латвійською державою в особливо складний час для України (осінньо – зимовий) період Денис Шмигаль подякував, оскільки воно було конче необхідне країні.

Поділитися
Подібні публікації