Головна Новини IVECO S-WAY отримав бажану премію iF DESIGN AWARD 2024
Новини

IVECO S-WAY отримав бажану премію iF DESIGN AWARD 2024

14 Березня 2024 181

Новий IVECO S-Way MY24 переконав престижне журі своїми динамічними вдосконаленнями екстер’єру та ергономічним оновленням інтер’єру, поставивши водія в центрі уваги. IVECO S-Way MY24 отримав омріяну нагороду iF DESIGN AWARD 2024 у надзвичайно конкурентоспроможній категорії «Автомобілі та транспортні засоби».

iF International Forum Design GmbH була заснована в Німеччині в 1953 році і є найстарішою незалежною дизайнерською організацією у світі.

Завдяки одному з найбільших і найважливіших конкурсів дизайну у світі, організація зосереджується на винагороді за досконалість у дизайні та інноваціях у всіх мислимих дисциплінах.

Після змагання між більш ніж 11 000 учасників із 72 країн, які сподівалися отримати престижний знак якості, незалежне журі зі 132 міжнародних експертів з дизайну оголосило IVECO S-Way переможцем.

Оновлений дизайн і абсолютно нова панель приладів є головними елементами відзначеного нагородами проєкту IVECO S-Way, розробленого з увагою IVECO до водія.

Решітка радіатора — елемент цієї вантажівки, який миттєво впізнають — складається з кількох елементів, які разом забезпечують широкий спектр можливостей налаштування. На додаток до нового логотипу IVECO, доступного в матовому хромі та бронзі, саму решітку можна замовити у восьми різних стилях і кольорах.

Глянцеве покриття, металеві елементи та навіть колір корпусу є опцією. Повністю настроювана інформаційна панель є результатом поглибленого дослідження UX і розділена на три сегменти, що відрізняються матеріалами та кольорами.

Високотехнологічна зона водія забезпечує максимальне задоволення від водіння. Привабливий пасажирський відсік з плавним дизайном пропонує пасажирам справжню атмосферу відпочинку, а додаткові центральні відділення для речей підвищують практичність.

Основні оновлення інтер’єру призвели до вражаючої «автомобільної» ергономіки. Це включає покращене положення сидіння, менше, більш вертикальне кермо та набагато ширше регулювання керма.

Новий S-Way пропонує не лише привабливий дизайн, але й нові вдосконалені функції, такі як потужний, але ефективний новий двигун xCursor 13, покращена аеродинаміка, найсучасніша система прогнозування водіння за допомогою GPS та набагато більше комфорту.

Нові функції та послуги були розроблені, щоб підвищити продуктивність бізнесу та зробити життя на борту комфортнішим, безпечнішим і більш зв’язаним, що робить це найпродуктивнішим IVECO Way-Range.

Марко Армільято, керівник відділу промислового дизайну Iveco Group, коментує: “Ми дуже пишаємося тим, що новий IVECO S-Way отримав нагороду iF DESIGN AWARD. Ми віримо, що ця вантажівка є найвражаючішою IVECO S-Way в історії моделі, що поєднує сильну естетику з вражаючою ергономікою. Завдяки більшій кількості можливостей налаштування, ніж будь-коли раніше, клієнти можуть повністю персоналізувати цей надзвичайно потужний автомобіль».

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації