Головна Новини Faber запускає в експлуатацію п’ять керованих мегапричепів
Новини

Faber запускає в експлуатацію п’ять керованих мегапричепів

5 Жовтня 2023 182

Faber з Сінт-Аннапарокі надає аудіо- та відеопослуги на заходах по всій Європі. Відтепер перевезення здійснюватимуться п’ятьма виготовленими на замовлення мега-трейлерами Talson.

Faber транспортує чутливе електронне обладнання, таке як великі світлодіодні екрани, відео та аудіо обладнання. Причепи Talson, які щойно введені в експлуатацію, створені для транспортування цього вантажу в добре закріпленому та сухому вигляді.

Свен Терпстра, менеджер автопарку: «Наприклад, ми підтримуємо лижні змагання, фестивалі та інші великі заходи на відкритому повітрі зі світлодіодними екранами та аудіо/відеообладнанням, але ми також надаємо великі телевізійні продукції зі світлодіодними екранами та всіма аксесуарами.

Тому обладнання використовується як у приміщенні та на відкритому повітрі. Це означає, що він транспортується в різних умовах. Щоб запобігти утворенню конденсату, наші нові причепи мають ізольовані стіни, дахи та підлоги та вентиляційні пристрої».

Команда інженерів і дизайнерів Talson врахувала всі особливі потреби та запити Faber, щоб створити ці індивідуальні причепи. Наприклад, вони мають вентиляційний люк спереду та ззаду (з можливістю механічної вентиляції), кріплення LoadLok до бічних стінок на шести рівнях, 3-тонний гідроборт Dhollandia з опцією зниження потужності (що швидко опускає підіймач). , навіть в холодних умовах) і тримач для пандусів.

Конфігурація осі також була скоригована: перша вісь може підійматися автоматично (залежно від ваги, що транспортується), а третя вісь також може керувати. Цей Talson має високу вантажопідйомність, максимальну довжину завантаження та оптимальну маневровість.

Terpstra (Faber): «Ми обрали Talson через гарну якість і через їхній досвід роботи з мегапричепами. Крім того, Talson має компетенцію створювати ці причепи — у тісній співпраці з нами — точно відповідно до специфікацій Faber».

Поділитися
Подібні публікації