Головна Новини До Брюсселя звернувся транспортний сектор ЕС
Новини

До Брюсселя звернувся транспортний сектор ЕС

7 Лютого 2023 116

У листі до Франса Тіммермансу, віце-президента Європейської комісії, представники транспортного, логістичного та енергетичного секторів закликали включити рідке, вуглецево-нейтральне паливо до запропонованих норм щодо рівня викидів для вантажних автомобілів.

Міжнародна спілка автомобільного транспорту (IRU), Європейська рада вантажовідправників та Fuels Europe (що представляє інтереси постачальників енергії та палива) хочуть, щоб рідке паливо було включене до майбутнього законодавства ЄС нарівні з електричними та водневими приводами.

Автори листа стверджують, що для нормального функціонування транспортного сектора в Європі, логістичні оператори, транспортні компанії, а також відправники вантажу повинні мати можливість вирішувати, яка технологія підходить їм найбільше для досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року.

Пропозиція щодо CO2 для логістичного сектора повинна розглядати всі варіанти для досягнення кліматичної нейтральності. Повну відмову від двигунів внутрішнього згоряння, навіть тих, які можуть допомогти досягти тієї ж мети, залежно від того, що спалюється, можна назвати лише непотрібним та ризикованим експериментом”, – сказав Ралука Маріан, директор IRU зв’язків із ЄС.

Поділитися
Подібні публікації