Головна Новини BASF переробить електричні батареї та відновить сировину для Iveco
Новини

BASF переробить електричні батареї та відновить сировину для Iveco

6 Лютого 2024 81

Iveco Group вибрала BASF своїм першим партнером для переробки літій-іонних акумуляторів від своїх електромобілів. Хімічна компанія буде збирати, упаковувати, транспортувати та переробляти батареї в кількох європейських країнах, щоб відновити важливу сировину в умовах гострого дефіциту.

Компанія BASF, яка нещодавно відкрила перший у Європі спільний центр виробництва акумуляторних матеріалів і переробки акумуляторів у Шварцхайде, Німеччина, організовуватиме та керуватиме всім процесом переробки літій-іонних акумуляторів, які використовуються в електричних фургонах, автобусах і вантажівках Iveco Group.

Угода передбачає збір, пакування, транспортування та переробку акумуляторів у різних європейських країнах, зокрема у Франції, Німеччині та Великобританії. Після збору BASF механічно обробить батареї до чорної маси, з якої критично важливу сировину, таку як нікель, кобальт, літій, можна витягнути та відновити для використання у виробництві нових батарей.

Таким чином, BASF створить повний ланцюжок створення вартості з переробки акумуляторів у Європі, щоб локально постачати перероблені метали з низьким викидом вуглецю для акумуляторної промисловості.

«Мислення про життєвий цикл є одним із наших стратегічних пріоритетів сталого розвитку», — прокоментувала Анджела Ку, керівник ланцюга постачання Iveco Group. «BASF поділяє цей підхід із нами, і його широка мережа збору акумуляторів і можливості переробки в Європі допоможуть нам замкнути петлю від батарей із вичерпаним терміном служби до нових.

Працюючи разом, ми створимо циклічну економіку та зменшимо наш слід CO2, що повністю відповідає зобов’язанню Групи досягти чистого нульового викиду вуглецю до 2040 року».

Доктор Даніель Шенфельдер, президент підрозділу каталізаторів BASF і відповідальний за виробництво акумуляторних матеріалів і бізнес переробки акумуляторів, заявив, що партнерство з Iveco Group є початковою угодою щодо переробки акумуляторів від електричних фургонів, автобусів і вантажівок.

Він підкреслив, що ця співпраця є значним кроком у бізнесі BASF з переробки акумуляторів, який знаменує його розширення на сектор комерційних автомобілів.

«Це дозволить нам ще більше зміцнити нашу європейську мережу збору та досягти подальшого прогресу на цьому ринку, що розвивається. За допомогою наших рішень з переробки ми прагнемо підтримати європейський ринок, щоб закрити цикл і виконати амбітні вимоги політики, орієнтовані на циклічну економіку, згідно з Регламентом ЄС щодо акумуляторів», — додав він.

Поділитися
Подібні публікації